HERRARMBANDSUR, Citizen, Automatic.

1431129. HERRARMBANDSUR, Citizen, Automatic.

35 mm
4-600215Y
62-8018
01220360.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 mm
4-600215Y
62-8018
01220360.

Antal besök: 2 183