SOLUR, järn/koppar, 1920/30-tal.

1430819. SOLUR, järn/koppar, 1920/30-tal.

höjd 89 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 89 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 589