HANDSPEGEL, teak, 1950/60-tal.

1430191. HANDSPEGEL, teak, 1950/60-tal.

Längd 33 cm. Bredd 10 cm. Signerad BW.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 415