Kalmar Auktionsverk
Möbler
Bord
SYBORD med lyra, 1900-tal.
1430130. SYBORD med lyra, 1900-tal.
höjd 73 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 73 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
545