SAMOVAR, koppar och mässing, 1800-tal.

143004. SAMOVAR, koppar och mässing, 1800-tal.

Höjd ca 42 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 907