Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
MARTTI RYTKÖNEN. LJUSSTAKE, glas, Orrefors, sent 1900-tal.
1429659. MARTTI RYTKÖNEN. LJUSSTAKE, glas, Orrefors, sent 1900-tal.
höjd 24 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 24 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
447