PAUL JONZE. signerad och daterad -33.

142960. PAUL JONZE. signerad och daterad -33.

målad på pannå
24 x 27,5 cm.

Slitage, pannå med sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

målad på pannå
24 x 27,5 cm.

Antal besök: 1 311