142952. ÖLTUNNA med underrede, Grönwalls Bryggeri Stockholm, 1900-talets första hälft.

Längd, tunna: 40 cm
Total höjd med underrede: 63 cm
Bredd underrede: 38,5 cm
Underrede märkt "MB".

Slitage.
Tunna med botten i masonit.
Lös pip i trä medföljer.

Längd, tunna: 40 cm
Bredd underrede: 38,5 cm
Underrede märkt "MB".

Slitage.
Tunna med botten i masonit.
Lös pip i trä medföljer.

Föremålets betalsätt

PayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
142952

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 155