ELDHUNDAR, 1 par 1700-tal, Frankrike.

142942. ELDHUNDAR, 1 par 1700-tal, Frankrike.

Förgylld och patinerad brons.
Höjd 31 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld och patinerad brons.
Höjd 31 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 180