Malmkrona tidigt 1900-tal.

Malmkrona tidigt 1900-tal.
142922. Malmkrona tidigt 1900-tal.

5-armad, diameter 44 cm.Gjutna ljuspipor.

Bruksslitage/smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage/smutsad.

Antal besök: 545