TRÄSTEGE, 1800/1900-tal.

TRÄSTEGE, 1800/1900-tal.
1429026. TRÄSTEGE, 1800/1900-tal.

Höjd uppställd. Höjd ca. 230 cm.

Slitage, repor, fläckar, slagmärken, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499