OLLE SVANLUND. Gouache.

OLLE SVANLUND. Gouache.
1428817. OLLE SVANLUND. Gouache.

Komposition med snäcka. Signerad samt daterad -97.
74x55 cm.

Mindre ytslitage.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

74x55 cm.

Mindre ytslitage.

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 333