CHARLOTTA LILJEFORS. 2 st. Landskap med fågel och hare. Olja på duk. Signerade och daterade 87 resp. 81.

142838. CHARLOTTA LILJEFORS. 2 st. Landskap med fågel och hare. Olja på duk. Signerade och daterade 87 resp. 81.

Ca 33 x 40 cm.

Slitage, repor.

Charlotta Liljefors (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 40 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 586