DÄCKSTOLAR, 2 st, Nozib, Nils-Ole Zib, Bergaform, 1900-/2000-tal.

142837. DÄCKSTOLAR, 2 st, Nozib, Nils-Ole Zib, Bergaform, 1900-/2000-tal.

Teak. Rektangulära spjälor. Fällbar. Löstagbar nackkudde i svart skinn.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 8 692