MADELEINE PYK. Färgetsning.

MADELEINE PYK. Färgetsning.
1428049. MADELEINE PYK. Färgetsning.

Stockholmsmotiv. Signerad samt numrerad 17/60 ex.
25x32 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x32 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 462