MARGARETHA KROON. Offsettryck.

1427757. MARGARETHA KROON. Offsettryck.

Kvinnostudie. Signerad samt numrerad 169/260 ex
40x50 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x50 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 455