FRITZ SMEDBERG (1900-1977). "Vår, Stenbäck", Signerad och daterad 1947.

142762. FRITZ SMEDBERG (1900-1977). "Vår, Stenbäck", Signerad och daterad 1947.

40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Antal besök: 1 389