MATSALSBORD med 4 STOLAR och ILÄGGSSKIVOR, gustaviansk stil, 1900-tal.

1427606. MATSALSBORD med 4 STOLAR och ILÄGGSSKIVOR, gustaviansk stil, 1900-tal.

höjd 74 cm, bredd 105 cm, iläggsskivornas bredd 34 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 960