BARVAGN, funkis,1930-tal.

BARVAGN, funkis,1930-tal.
142735. BARVAGN, funkis,1930-tal.

Bonad björk med detaljer i vitmetall
Längd: 77,5 cm
Bredd: 44 cm
Höjd: 64 cm.

Slitage, Repor, märken. Gummit på hjulen torrt och nednött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 77,5 cm
Bredd: 44 cm
Höjd: 64 cm.

Antal besök: 3 204