Ljusstake, Svenskt Tenn. Höjd 16 cm. Ljusstake, mässing. Carl Hoff AB, Höjd 29 cm. Vas, mässing med driven floral dekor. Höjd 35 cm.
Slitage, repor, märken, ärgning.