VAS samt LJUSSTAKAR, 2 st, mässing och tenn. 1900-tal.

142712. VAS samt LJUSSTAKAR, 2 st, mässing och tenn. 1900-tal.

Ljusstake, Svenskt Tenn. Höjd 16 cm.
Ljusstake, mässing. Carl Hoff AB, Höjd 29 cm.
Vas, mässing med driven floral dekor. Höjd 35 cm.

Slitage, repor, märken, ärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 998