PARTI GLAS, 25 delar, bla Kluckaflaska, Holmegaard, 1900-tal.

142707. PARTI GLAS, 25 delar, bla Kluckaflaska, Holmegaard, 1900-tal.

1 karaff (Kluckaflaska) Holmegaard.
14 sherryglas
9 whiskyglas. Slipad dekor med romerska siffror.

Bruksslitage, repor, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 sherryglas

Bruksslitage, repor, smuts.

Antal besök: 1 945