FICKUR, 5 st, boetter i silver. 1800/1900-tal.

142681. FICKUR, 5 st, boetter i silver. 1800/1900-tal.

Urverk samt urtavlor omärkta. Fyra st med ankargång.
Boetter i silver med bland annat dekor av bil (märkt Holy FRS depose), blommor samt vapensköld.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 501