FICKUR 2 st, mormorsur, boetter i 14k guld.

142677. FICKUR 2 st, mormorsur, boetter i 14k guld.

En ankargång samt en cylindergång. Urverk omärkta.
Verk diameter ca 27 mm.
Total vikt ca 53,1 gram.
Klockkedjor medföljer i i gulmetall.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Verk diameter ca 27 mm.
Total vikt ca 53,1 gram.

Slitage och skador.

Antal besök: 714