SYSKRIN på ben, trä, daterad 1954.

1426606. SYSKRIN på ben, trä, daterad 1954.

Längd 49 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 57 cm.
Medföljer stickor och garn samt sysaker.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 087