TOALETTSET, 12 delar, silver och glas, 1900-talets mitt.

142611. TOALETTSET, 12 delar, silver och glas, 1900-talets mitt.

2 parfymflaskor
spegel
tvålkopp
puderburk
5 askar
2 borstar.

Bruksslitage, repor samt gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 parfymflaskor
spegel
tvålkopp
puderburk
5 askar
2 borstar.

Antal besök: 1 089