MATBORD, bemålat, trä, tidigt 1900-tal.

1426058. MATBORD, bemålat, trä, tidigt 1900-tal.

Längd 127 cm, bredd 90 cm, höjd 75 cm + 2 iläggsskivor a 45 cm st.

Skavmärken, sprickbildning och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 343