RING, tvåfärgad, 18K, Olof Pettersson (Guldfynd), 1981.

142594. RING, tvåfärgad, 18K, Olof Pettersson (Guldfynd), 1981.

Vit guldtråd med 6 mindre kulor i rödguld. Stämpelmärkt skena.
Storlek 51 jmfr 16 1/4.
Vikt 1 gr.

Olof Pettersson i Stockholm grundar 1952 Guldfynd. Firman stämplar GFAB.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 51 jmfr 16 1/4.
Vikt 1 gr.

Repor.

Antal besök: 2 808