STOLAR, 4-stycken, 1900-talets mitt.

1425879. STOLAR, 4-stycken, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 87 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 87 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 153