KOPPARFÖREMÅL, 3-delar, 18/1900-tal.

1425789. KOPPARFÖREMÅL, 3-delar, 18/1900-tal.

1 kaffekanna. Höjd 22 cm
1 spann med lock. Höjd 24 cm
1 koppargryta på benställning. Höjd 32 cm. Övre diameter 30 cm.

Bucklor samt slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffekanna. Höjd 22 cm
1 spann med lock. Höjd 24 cm

Antal besök: 369