Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
KARAFF med propp, glas, Orrefors, osignerad, 1900-tal.
1425743. KARAFF med propp, glas, Orrefors, osignerad, 1900-tal.
höjd 25 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 25 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
146