ARMBANDSUR, Tissot Twotimer skeleton.

1425600. ARMBANDSUR, Tissot Twotimer skeleton.

Quartz
Digitalfönster
1980-tal
Bredd 27 mm
Längd ca 30 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz
Digitalfönster
1980-tal
Bredd 27 mm
Längd ca 30 mm.

Antal besök: 10 088