PARTI SILVER, bla sockertång, bestick bägare mm, 1900-tal.

142558. PARTI SILVER, bla sockertång, bestick bägare mm, 1900-tal.

Vkt ca 600 g exkl kam, borste och ljusstake.

Slitage och gravyr, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och gravyr, bucklor.

Antal besök: 474