FICKUR, 2 st, nyckeldragare, boetter i silver, märkt Tobias samt Muret Geneve.

142555. FICKUR, 2 st, nyckeldragare, boetter i silver, märkt Tobias samt Muret Geneve.

Urtavla märkt Tobias 1sta qualité, urverk omärkt, ankargång, innerlock märkt Tobias ½ Chronometer, boett i silver, verk diameter ca 39 mm.
Urtavla märkt Muret Geneve, urverk omärkt, boett i silver, verk diameter ca 37 mm.

Slitage och skador. Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 937