FICKUR, 4 st, nyckeldragare, boetter i silver. 1800/1900-tal.

142537. FICKUR, 4 st, nyckeldragare, boetter i silver. 1800/1900-tal.

2 st ankargång, omärkta urverk, verk diameter ca 39 - 44 mm.
2 st cylindergång, omärkta urverk, verk diameter ca 32 - 38 mm.

Slitage, skador, ärg. Två nycklar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707