SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut.

142523. SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut.

Mahogny, 2 ljusarmar i gulmetall. Totalhöjd ca 254cm, bord längd 74, bredd 32cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 677