Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, med grön glaskupa, 1900-talets andra hälft.
142514. TAKLAMPA, med grön glaskupa, 1900-talets andra hälft.
Kupans höjd ca 23 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Kupans höjd ca 23 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
600