PERSTORPSBORD, 1900-talets mitt.

1424947. PERSTORPSBORD, 1900-talets mitt.

ca 80 x 70 cm, 75 cm hög samt 2 iläggsskivor a' 25 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 7 688