BORDSFOTOGENLAMPA, mässing/marmor, senare elektrifiering, 1900-talets första.

1424923. BORDSFOTOGENLAMPA, mässing/marmor, senare elektrifiering, 1900-talets första.

Total höjd 81 cm.

Brukslitage. Porslinsfäste till lampa med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 81 cm.

Antal besök: 365