BADKARSFÖTTER, 4 st, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

142490. BADKARSFÖTTER, 4 st, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

I formen av barocka "Claw on ball" fötter. Förgyllda och svarta.

Slitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Märken.

Antal besök: 4 782