VAS SAMT YTTERFODER, keramik, Jugend 1900.tal.

1424872. VAS SAMT YTTERFODER, keramik, Jugend 1900.tal.

Vas. Höjd 25 cm. Signerad GH
Ytterfoder. Höjd 12,5 cm. 10x21 cm. Signerad GH.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas. Höjd 25 cm. Signerad GH

Brukslitage.

Antal besök: 420