OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

1424809. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Fartygsporträtt. Signerad G. Albin 1915. 22x33 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 200