HEDVIG TEGNER. Akvarell.

HEDVIG TEGNER. Akvarell.
1424681. HEDVIG TEGNER. Akvarell.

Kyrkointeriör. Signerad. 43x37 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 494