PORSLIN/KERAMIK, 11 delar, 1900-talets mitt.

142465. PORSLIN/KERAMIK, 11 delar, 1900-talets mitt.

Ask "Red top" Rörstrand, längd 16,5, bredd 10,5, höjd 8 cm.
2 skålar "Eldorado" Gustavsberg.
2 fat Jie.
Form "Pyrå" längd 19,5 cm.
Ostkupa teak och plast, diameter 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fat Jie.
Form "Pyrå" längd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 832