Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, sannolikt Kina, 200 x 138 cm, 1900-tal.
1424370. MATTA, sannolikt Kina, 200 x 138 cm, 1900-tal.
rosa.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
rosa.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
224