OLJEBAR SHELL 50-60-tal.

OLJEBAR SHELL 50-60-tal.
1424174. OLJEBAR SHELL 50-60-tal.

höjd 62 cm, bredd 27 cm.

bruksslitage, lite färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 62 cm, bredd 27 cm.

Antal besök: 1 974