HANS J. WEGNER. MODEL CH50.

HANS J. WEGNER. MODEL CH50.
1424001. HANS J. WEGNER. MODEL CH50.

Hans J wegner för Carl Hansen & son

Modell CH 50

sitthöjd 42 cm.

bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell CH 50

sitthöjd 42 cm.

Antal besök: 2 250