VÅG, 5 kg, EKS, 1900 -tal.

VÅG, 5 kg, EKS, 1900 -tal.
1423948. VÅG, 5 kg, EKS, 1900 -tal.

Med vågskål.
Höjd 30 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med vågskål.
Höjd 30 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 322