FICKUR, 12 st, mestadels omärkta i silverboetter, 1900-tal.

142391. FICKUR, 12 st, mestadels omärkta i silverboetter, 1900-tal.

Mestadels omärkta med ankargång. Yttre diameter ca 4,5 - 5 cm.

Samtliga med slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589