FÅTÖLJ, " Lamino ", Yngve Ekström, 1950-60-tal.

142379. FÅTÖLJ, " Lamino ", Yngve Ekström, 1950-60-tal.

Lamino, Yngve Ekström.

Bruksslitage, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lamino, Yngve Ekström.

Bruksslitage, senare klädsel.

Antal besök: 1 957