VINGLAS 12 st, STARKVINSGLAS, 5 st, 18/1900-tal.

142351. VINGLAS 12 st, STARKVINSGLAS, 5 st, 18/1900-tal.

Vinglasens höjd ca 16,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglasens höjd ca 16,5 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 700